Kapiten Mir Zoti

Rruga Hamdi Sina, Tiranë, Albania
068 611 7159

Description:

Our Channels:

   

Category: Restaurant

I pozicionuar ne zemer te Tiranes, me nje pamje fantastike nga liqeni, restoranti Kapiten Mir Zoti ofron jo vetem nje restorant por nje mrekulli per te shpetuar nga monotonia e dites. Prodhime deti te fresketa te cilat japin kenaqesine e te shijuarit si edhe na bejne te ndihemi me afer detit. Arredim perfekt ku ju ben te ndjeheni shume komod. Nje pamje e shkelqyer ku nuk do te keni nevoje qe te shkoni jashte qytetit per te drekuar apo darkuar ne bregdet, por Kapiten Mir Zoti jua sjell bregdetin sa me afer.  Sherbim i kualifikuar dhe gjithcka tjeter do ju beje te ndiheni te qete dhe te harroni te gjitha streset dhe lodhjet e dites. Ju mirepresim!

f   Insta                                                                        Booking

Share
 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  4
  Shares

Hours:

24H

Other Information:

Category:
Package: ,