Restorant Treni

Stacioni Trenit, Bulevardi i Ri
069 69 21 552

Description:

Our Channels:

   

Category: Restaurant, Traditional

Restorant “TRENI”
Nje nga restorantet me te mire ne Tirane.

Nje restorant te cilin nuk mund ta zevendesoj dot me asnje vend tjeter!
Sherbim cilesor, ushqim teper i shijshem, dhe nje staf i mrekullueshem.
Restorant “TRENI” ofron specialitetet me te mira te kuzhines tradicionale , cilesia me e larte e gatimit.

Gatimet e krijuara me kujdes dhe dashuri nga guzhina jone ekselente shoqorohen me pijet me te mira.

Per kete Restorant “TRENI” ka menduar duke krijuar Barin mbushur plot me pije te ndryshme, akullore, milkshake etj…

Adresa: Stacioni Trenit, Bulevardi i Ri

Web   f Insta                                                                        Booking

Share
 • 6
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  6
  Shares

Other Information:

Category:
Package: ,