Diamond Travel

Rruga Mine Peza, perballe Viles Tafai, Tirane
+355 69 44 22 700

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Agjensi Turistike

Tashme vendet me te bukura te botes mund ti vizitoni me cmimet me te arsyeshme. Vetem me Diamond Travel.

Ofrojme:
-bileta avioni, trageti & autobusi.
-makina me qera.
-paketa turistike brenda dhe jasht vendit
-siguracione.

Adresa: Rruga Mine Peza, perballe Viles Tafai, Tirane

Web   f   Insta                                                                        Rezervo

Share
 • 18
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  18
  Shares

Informacion shtesë:

Kategoria: