Relax Trans

Bulevardi "Zhan Dark", pallati 1, hyrja 1, kati 1, prane ATSH, Tirane, Albania
0682035851

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Agjensi Turistike

Ofrojme transport me autobuz dhe minibus brenda dhe jashte vendit me çmime te leverdisshme.

Ju mirepresim.

Adresa: Bulevardi “Zhan Dark”, pallati 1, hyrja 1, kati 1, prane ATSH, Tirane, Albania

f                                                                        Rezervo

Share
 • 11
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  11
  Shares

Orari:

E Hene - E Premte 8:00 - 18:00
E Shtune 8:00 - 13:00

Informacion shtesë:

Kategoria: