Hotel Ferrari

Adrresa: Rruga Don Bosko, Tirana,Albania
Tel:+355 (0) 4 235 6402 / +35569 257 5172

Description:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Hotel Ferrari në Tirana është një hotel luksoz me 4 yje që ndodhet në Shën Don Bosko, Tiranë, vetëm 1 kilometër nga qendra e Tiranës. Hoteli ofron dhoma luksoze, dhoma dyshe, dhoma teke, dhoma treshe, parkim falas, WiFi, Restorant dhe Bar.

Hotel përcakton prestigjin, traditën, mikpritjen dhe rehati në një atmosferë të relaksuar.

Hoteli ynë ndodhet në një pozicion strategjik. Vetëm 1 kilometër nga qendra e Tiranës, 10 kilometra nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës, 27 kilometra nga porti i Durrësit dhe 30 kilometra nga qendra e Durrësit.

Hoteli ndodhet në një zonë të populluar dhe rreth hotelit janë shumë qendra tregtare dhe shumë lloje të ndryshme biznesesh.

Hoteli luksoz u hap në vitin 1998 për të shërbyer si një hotel për biznesin, pushimet, relaksin dhe organizimin e ngjarjeve të ndryshme familjare dhe afariste, duke u siguruar gjithmonë që klienti ynë të ketë një shërbim 4 yje nga një staf profesional.

Hotel Ferrari ofron vend për ngjarje të ndryshme si: martesa, angazhimi, ditëlindja, muzika e gjallë etj. Ky vend mund të strehojë rreth 200 ~ 250 vetë.

Salla e konferencave mund të strehojë rreth 300 persona.

Ne ofrojmë shërbim 24-orësh, ku hoteli ofrohet me recepsionistë, shërbim sigurie dhe kamera sigurie.

Parkimi është i garantuar dhe i lirë, i monitoruar me kamerat e sigurisë.

Të gjitha dhomat janë të pajisura me frigoriferë, LCD TV, tharëse flokësh, të udhëhequr, detergjentë të ndryshëm etj.

Shërbimet:

Vakte dhe ushqime te ofruara:

Fjetje dhe mengjes

Distancat nga:

Aeroporti: 20 km

Distance nga qendra: 1 km

Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

Bar brenda hotelit, Salle televizori, Restorant me tavolina ngrenie
Salle Dasmash për evente të ndryshme si: Martesa, Fejesa, Ditëlindje, etj. , Parking pa pagese, Wi-Fi falas, Sherbim 24 ore ne resepsion

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

TV, Telefon, Kasaforte, Ajer I kondicionuar
Minibar, Tharese flokesh, Wi-Fi falas, Hekur per hekurosje       

Adrresa: Don Bosko, Tirana, Albania

Web   f   Insta                                                        Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hours:

00:00-00:00

Other Information:

Category:
Package: ,