Hotel “Relax”

Rr. "Lord Bajroni" Nr.1  Kryqezimi i Spitalit Ushtarak ,Tirane  Albania
068 90 42 060

Description:

Our Channels:

   

Category: Hotel

Sapo rinovuar Hotel Relax është një dritare për të më dinamike pjesë e Tiranës. Kjo është ku energjia e jetës urbane, plotëson vetëm 4 minuta me makinë nga qendra e kryeqytetit. Ne jemi të përshtatshme të vendosura në vetmja rrugë që lidh Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës me qytetin. Në qendër të qytetit të Tiranës dhe atraksionet kryesore dhe bizneset.

Moto: “Ju garantojme se nese vini nje here do riktheheni perseri !!”

Adersa:Rr. Lord Bajron Nr. 1, Kryqëzimi Kryesor Laprakë – Tiranë Albania

Share
 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares

Hours:

Open : 07:00-00;00

Other Information:

Category:
Package: ,