Bar “Joy “

Rr. "Muhamed Gjollesha" Perballe Universitetit Te Sporteve TIRANE ALBANIA
068 20 09 700

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

Nese deshironi te kaloni momente te kendshme me shoqorine tuaj ju sugjerojme barin tone.
Ofrojme cocktails nga te gjitah llojet e te cilsise me te mire .
Kaloni nje here tek ne dhe sdo ngeleni te zhgenyer.

Adersa:Rr. “Muhamed Gjollesha” Perballe Universitetit Te Sporteve TIRANE ALBANIA

f Insta                                                                        Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

Open : 7:00-22:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: