Chloe Bar 1

Rruga "Muhamet Gjollesha" Tirane, Albania
069 888 37 25

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

Aroma e kafes eshte ajo qe te gjith duam te na zgjoj ne mengjes,ndaj ne nje prej bareve me te mira ne Tirane e dini ku te gjeni shijen e vertete te kafes .CHLOE BAR.
Atmosfera relaxuese ,sikurse cdo dite te jete e djele te jep mundesin e shijimit te kafes apo pijeve te shumllojshme qe ne ju ofrojme .Ammma jo vetem per pak ,ku kamarjeri me mirsjellje ju thot orarin e mbylljes te lokalit.JOO.Ne jemi me ju plot 24h .Dizenjuar me nje arkitektur detaiste moderne jep ndjesin jo vetem te relaxit por dhe kompditetit ne cdo cep te tij.Mund te them me plot gojen se Chloe Bar esht bere destinacioni me i frekuntuar i kryeqytetit.Nese ideja qe ju rrotulliset ne mendje esht shplodhje duke pare veturat qe ndjekin njera tjetren ,apo te shikoni shiun e cuditshem dhe surprizues te fund qershorit ose thjesht te merni rreze te fresketa dielli me miqt tuaj duke diskutuar ose thjesht “thashetheme komshinjsh ” Chloe Bar esht vendi perfekt .Mqs ju thame gjithe keto .tashme e dini ku te vini .Ju mirpesim Kudo ne Tirane!

Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha, Tirane, Albania

f   Insta                                                                        Rezervo

Share
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares

Orari:

06:30 deri me 23:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: