Destiny Travel & Tours

Rruga Muhamet Gjollesha, pallati 67, hyrje 7, kati I
0698188800

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Agjensi Turistike

Agjensia jone ju ofron gjithcka qe ju nevojitet per te kaluar pushime te paharrueshme. Gjendemi prane jush me nje staf te kualifikuar per t’iu siguruar nje sherbim perfekt.
Sigurojme vertetesine e asaj c’ka ofrojme me imazhe reale te paketave dhe cmimeve konkuruese.

Sherbimet: Bileta avioni, Bileta trageti, Bileta autobusi, Paketa turistike, Siguracione shendeti ne udhetim, Siguracione makine etj..
Konsulence te sigurte brenda dhe jashte vendit duke jua bere pushimet te paharrueshme dhe te lehta.

Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha, pallati 67, hyrje 7, kati I

f Insta                                                                        Rezervo

Share
 • 7
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  7
  Shares

Informacion shtesë:

Kategoria: