Elite Palace

Rruga Alajdin Frashëri, Tirana, Albania
0676050090 / 0676050091

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Guide

E vendosur në Tiranë, Elite Palace është 6.2 km nga Qendra e Tiranës. Ofron dhoma me hapsirë, arredim komode dhe moderne ku shijohet natyra e Malit të Dajtit, bukuria e Liqenit të Farkës. Në këtë Hotel ka një restorant me gatime tradicionale dhe europiane, recepsioni është 24 orësh, shërbim në dhomë dhe WiFi falas. Si dhe ka një Bar ku mund të shijoni pamjen e bukur te Tiranës nën shoqërinë e ndonje pije freskuese deri tek ato alkoolike.

Të gjitha dhomat kanë një banjo private.

Elite Palace shërben një mëngjes kontinental ose à la carte.

DHOMË LUKSOZE
Dhoma Deluxe është ndoshta një nga zgjidhjet e zakonshme për të përmbushur standardin tuaj bazë të akomodimit në Elite Palace. E dizajnuar thjesht për t’ju ofruar një përvojë rehati pasi dhoma përmban një ballkon privat me pamje nga qyteti ose kopshti.

SUITE RELAX
Pushimet relaksuese në Elite Palace kanë dhoma të gjera me një zonë ngjitur të shtrojë. Ato janë të mobiluara në mënyrë elegante dhe të pajisura me pajisje moderne për të siguruar një qëndrim të këndshëm.

SUITE JUNIOR
Për biznes ose kohë të lirë, me familjen ose vetë, dhomat e Junior Suite ju ofrojnë të gjitha komoditetet dhe lehtësitë që ju presin nga Elite Palace.

Në Restorantin tonë ushqimi i shëndetshëm dhe i shijshëm në Elite Palace Hotel, do të jetë një fokus kryesor i yni. Kështu, ne kemi ndërtuar një restorant modern, ku ushqimi përgatitet i freskët duke zgjedhur përbërës organikë dhe kuzhinierët tanë do të siguroheni që nuk e keni shijuar kurrë atë diku tjetër.

Ekziston edhe një tarracë ku mund të shijoni perëndimin e diellit me miqtë apo familjarët tuaj.

Sheshi Skënderbej është 7 km larg Elite Palace, ndërsa Sky Tower është 6 km larg. Aeroporti më i afërt është Nënë Tereza Ndërkombëtar i Tiranës, 23 km larg nga hoteli. Elite Palace siguron një transport deri në aeroporti për një tarifë ideale.

Adresa: Rruga Alajdin Frashëri, Tirana, Albania

Web   f   Insta                                                       Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

00:00 - 00:00

Informacion shtesë: