Bar “GALINI”

Blv."Gjergj Fishta" Perball Kompleksit "Deliorgji" Tirane ALBANIA
069 46 85 400

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

Stafi jone i kualifikuar dhe arredimi i persosur i ambjentit ofrojne gjithmone sherbim me te mire per te kaluar momente qetesie dhe relaksi.
Tek ne do te shijoni llojshmeri te pijeve freskuese, kafeteri, lengje frutash, pije alkolike, cocktails, birra, etj…

Moto – Se kenaqesia juaj eshte lumturia jone!

Adersa:Blv.”Gjergj Fishta” Perball Kompleksit “Deliorgji” Tirane ALBANIA

f Insta                                                                        Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

Open : 7:00-00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: