Go Taxi

Rr. "Sami Frashëri " , Nr .12 Tirana, Albania
00355 800 0100

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Taksi

‘Go Taxi Albania’ ju mund të rezervoni një taksi në vetëm disa sekonda. 
GO Taxi Albania eshte shoqeria me e re e taksive ne Shqiperi dhe operon ne te gjitha trojet Shqipetare ku qendra ndodhet ne Tirane. Profesionalizmi dhe eksperienca e shofereve tane ofron sherbim te menjehershem, eficent dhe te sigurte per udhetaret. Jemi shoqeria e pare e taksive ne vend e cila perdor teknologjine me te avancuar te dispecerise me GPS.

GO Taxi Albania e pranishme ne tregun Shqiptare me 20 makina Skoda Oktaviate 2016. Makina me nje siguri shume te larte ne drejtim, gjithashtu dhe me nje hapsire te bollshme per klientet dhe per bagazhet e tyre. Bagazhi ze nje hapsire prej 590 litrash. Gjithashtu kemi menduar dhe per mos ndotjen e ambientit ku po rritet e ardhmja jone. Makinat qe ne kemi perzgjedhur jane te gjitha te linjes Green Line, ku sasia e emetuar e CO2 eshte 90 g/km, nje sasi shume e vogel ne krahasim me makinat e zgjedhura nga operatoret e tjere. Te gjitha makinat tona jane te pajisura me opsionet maksimale per ta bere udhetimin sa me te rehatshem.
Gjithashtu kemi menduar edhe per udhetaret qe kane shije te vecanta te muzikes duke integruar dhe fishen AUX ku cdo person mund te zgjedhi nga smartphone i tij muziken qe pelqen me shume ne menyre qe udhetimi i tij te jete sa me i rehatshem.Ne perpiqemi te mundesojme sherbim ekselente dhe te tejkalojme pritshmerite e hoteleve, spitaleve, institucioneve dhe klienteve te cilet besojne tek ne. E kuptojme me se miri biznesin e taksive dhe e dime si te ofrojme kualitetin maksimal te sherbimint.

Adresa: Godina Agimi, Hyrja 4, Tirana, Albania

f                                           Booking

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,