Dyqani Gorenje

Përballë Maternitetit të ri, tek Brryli, Tiranë, Albania
+35569 208 0339

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan

 

Gorenje Albania është importuesi dhe distributori i vetëm i produkteve Gorenje në Shqipëri, e cila ka edhe eksluzivitetin edhe në Tiranë përballë Maternitetit të ri, tek Brryli, dyqani Gorenje ka produktet në përputhje me standardet europiane të cilësisë dhe garancisë.
Pajisje elektroshtëpiake të mëdha, Furra, Pianura, Soba, Aspiratorë, Sirtar ngrohës, Makineta kafeje, Lavatriçe, Tharëse rrobash, Lavatriçe-Tharëse, Lavastovilje, Pllakë dekorative
Frigorifer/ngrirës i veçuar, Frigorifer/ngrirës inkaso, Ngrirës, Pllakë dekorative, Pajisje të vogla, Hekur, Fshesa, Mikrovala, Miksera, Prerese, Makinë bukë, Grila dhe thekse, Shtrydhëse frutash e perimesh, Xhezve, Ngrohës elektrik uji, Makineri vaji, Enë Kuzhine, Ngrohje & Ftohje, Bolier, Kondicioner, Ventilator-fryrës, Radiator

Adresa: Përballë Maternitetit të ri, tek Brryli, Tiranë, Albania

Web   f   Insta                                                      Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

07:00 - 21:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: