Hotel Dilo

Adresa: Rruga Dritan Hoxha,nr.7 Tirana, Albania
Tel: +355 44500877 / +355 69 976 1775

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Dilo  Hotel  përmban WiFi falas në të gjithë ambientet dhe zones qe shtrihet hoetli ,  ofron strehim në Tiranë, 15  minuta large  nga sheshit qendrorë  Skenderbeu . Klientet   mund të gëzojnë një pije në bar hotel ose në tarracë që mbikëqyr malet dhe qytetin. Parkim falas private është në dispozicion të klientëve .

Çdo dhomë në këtë hotel është i pajisur me  ajër të kondicionuar dhe përmban një TV dhe një mini-bar. Disa dhoma kanë një zonë të shtrojë ose një ballkon ku ju mund të relaksoheni. Për komoditetin tuaj, ju do të gjeni pantofla dhe tualetin falas në banjo pajisur me një dush.

Hotel Dilo drejton një tavolinë para 24 orësh në pronë dhe ofron shërbimin e përditshëm të çupave, objektet afariste, si dhe shërbimet e portierëve. Shërbim lavanderi dhe hekurosje është në dispozicion në një shtesë.

Prona është rreth 20 minuta  nga Galeria Kombëtare e Arteve dhe rreth 18  minuta  nga Kulla Sky. Aeroporti më i afërt është Tirana Airport,30  minuta me makine  nga ambienti i hotelit  Shërbimi Shuttle mund të organizohet në një shtesë.

Çiftet në veçanti si lokacioni – ata e vlerësuan atë 8.5 për një udhëtim dy personash.

Ne flasim gjuhën tuaj!

Adresa: Rruga Dritan Hoxha,nr.7 Tirana, Albania

Web   f   Insta                                                        Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

24/7

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,