Hotel “Ikea”

Rruga Rexhep Hamit Demi, Tiranë

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Category: Hotel

Hotel Ikea ofron një bar dhe një restorant qe shërben kuzhina shqiptare, dhoma me ajër të kondicionuar, Wi-Fi dhe TV satelitor. Ofron edhe nje parkim privat falas. Është rreth 15-minuta në këmbë nga qendra e Tiranës. Çdo dhomë ka një tavolinë dhe një kasaforte, banjo private me dush dhe tharëse flokësh. Hoteli ofron shërbimin në dhomë, lavanderi dhe shërbimin e hekurosjes.Zona e Bllok-ut me bare, resorante dhe klubet e nates eshte rreth 2 km larg. Aeroporti Nënë Tereza është vetëm 20 minuta nga Hotel Ikea.

Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,