Hotel Villa 22

Naim Frasheri, Tirane, Albania 1001
042260002

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Hotel Villa 22 është ndërtuar që nga viti 1930 dhe ka shërbyer si një shtëpi banimi për familjet shqiptare. Që nga 1 nëntori 2017 funksionon si një hotel 3 yje i vendosur shumë afër qendrës së Tiranës, vetëm 7 minuta larg saj. Ky hotel ofron një mjedis privat dhe publik, ngjitur me ‘Bar Villa 22’. Një mjedis miqësor, me një shërbim të mirë, duke lejuar një kohë të këndshme për të kaluar ndërsa keni një pije në kompaninë tuaj.

Hotel Villa 22 ka një kapacitet prej 10 dhomash në veçanti: 1 Quad, 1 Triple, 2 Twin, 6 Double. Ku secili prej tyre mund të kthehet në shtratin e vetëm pasi ata mund të bëhen dyfish. Ky hotel ofron një shërbim të garantuar, ju bën të ndiheni rehat, të qetë si në shtëpinë tuaj dhe e gjithë kjo me çmime fantastike për klientët. Dhomat e Hotel Villa 22 janë të mobiluara tastefully, me një imazh të pastër për t’ju dhënë paqe dhe rehati. Dhomat janë të pajisura me ajer te kondicionuar, televizor, banjo private, frigorifer dhe çdo gjë tjetër që mundëson qëndrimin më të mirë të klientit. Shkalla e dhomës përfshin: Taksën e Qytetit, Free Wi-Fi, Parking dhe Mëngjesi i cili ndryshon sipas preferencës së klientit. Çdo klient është i mirëpritur me pije të mirëpritur. Mëngjesi ofrohet në anën bufe, por shërbehet gjithashtu në shërbimin në dhomë. Hotel Villa 22 është vlerësuar nga klientët tanë 9.3 Rezultati në Booking.com. Ky vlerësim na lejon të themi se Hotel Villa 2 është zgjedhja e duhur për këdo që dëshiron të vizitojë Tiranën dhe për këdo që dëshiron një vend të qetë dhe të rehatshëm, por me një çmim shumë të volitshëm.

Hotel Villa 22 ju mirëpret. Ne flasim gjuhën tuaj dhe ne jemi në shërbimin tuaj.

Adress: Naim Frasheri, Tirane, Albania 1001

Web   f   Insta                                                        Rezervo

Share
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share

Orari:

Check-in From 12:00 AM - Check-out Until 11:00 AM

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,