Lisburn

Don Bosko, Tirane
00355 69 3333 789

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar-e & Pub-e

Stafi jone i kualifikuar dhe arredimi i persosur i ambjentit ofrojne gjithmone sherbim me te mire per te kaluar momente qetesie dhe relaksi.
Tek ne do te shijoni llojshmeri te pijeve freskuese, kafeteri, lengje frutash, pije alkolike, kokteile, Whisky, birra, Vodka, Konjak Amaro etj…
Moto – Se kenaqesia juaj eshte lumturia jone!
Adresa: Don Bosko, Tirane

f   Insta                                                                        Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: