MOMO

Rruga Astrit Balluku, Myslym Shyri
00355 45 60 53 06

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

Ne ndodhemi ne zemer te Tiranes. Sherbimi qe ne ofrojme ju jep ate c’ka ju nevojitet. Ofrojme cilesi dhe seriozitet. Bari jone ju garanton se nese vini nje here do te riktheheni perseri.
Moto: Kenaqesia e klientit eshte kenaqesia jone!
Adresa: Rruga Astrit Balluku, Myslym Shyri

f   Insta                                                                        Rezervo

Share
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: