Fast Food / Peshk i Fresket – Geni

Adresa: Rruga Bardhyl perkrah Raiffeisen Bank, Ne unaze ngjitur me stacionin e autobuzit
0697323633, 0699333666, 042360111

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

Ju sjellim porosit ne shtepite tuaja.
Disa nga ushqimet e detit qe ne servirim jane: Sardele, Merluc fritur, Supe me karkalece, Lunguini me fruta deti, Rizoto me fruta deti, acughe, Gjuza, Troft Sarande, Koce te egra, Gjela, Gaforre te gjalla, Sallate fruta deti, Levrek i eger Krudo, Supe peshku Salmon, Oktapod etj..
Tek ne do te gjeni dhe nje sherbim cilesor ne restorantin ton. Shpejt, mire dhe lire!
Adresa: Rruga Bardhyl perkrah Raiffeisen Bank, Ne unaze ngjitur me stacionin e autobuzit.

f                                                                        Rezervo

Share
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,