Piceri Aldo

Rruga Irfan TOMINI Tirana, Albania
068 20 20 919

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Category: Pizzeria

Piceria jone ofron cka ju ka munguar gjer me sot.

Produktet tona jane te shijshme,te shendtshme ,te fresketa dhe te kontrolluara cka ju jep sigurine se tek ne nuk do te ngeleni te zhgenjyer nese na vizitoni .

Shumllojshmeria e picave dhe cilsia eshte ajo qe na diferencon nga te tjeret .

Duart e arta e stafit tone do ju bejne te shijoni picat qe veshtire se do ti harroni shijen e tyre.

 

Adresa: Rruga Irfan TOMINI Tirana, Albania

Web   f Insta                                                                 Rezervo

 

Share
 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares

Orari:

9:00-23:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,