Relax Trans

Bulevardi "Zhan Dark", pallati 1, hyrja 1, kati 1, prane ATSH, Tirane, Albania
0682035851

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Agjensi Turistike

Ne jemi një angjensi me një staf me experiencë 12 vjeçare në fushën e turizmit dhe guidave profesionale në Shqipëri dhe jashtë saj. Jemi të integruar plotësisht në politikat e zhvillimit te udhëtimeve , në bashkëpunim të ngushtë me të gjitha institucionet arsimore në vend, me hotelet dhe restorantet në të gjithë Shqipërinë dhe në çdo destinacion në Europe. Ofrojmë guida profesionale të licensuara , marrdhenie serioze me kompani të transportit rrugor.
Relax Trans është një burim ofertash ideale si në destinacionet e përzgjedhura por edhe në çmimin e tyre, për çdo kategori, është një kombinim i dëshirës dhe mundësisë për të krijuar klientë të kënaqur. Relax Trans analizon dhe punon për të ruajtur standartin e shërbimit. Ne mirëpresim në çdo moment sygjerimet tuaja, ato na ndihmojnë të jemi më afër kërkesave dhe dëshirave tuaja.
*** Udhëtime me autobusa dhe mjete të tjera të rehatshme dhe të sigurta.
*** Rezervim në çdo hotel të botës.
*** Transporte komode brenda dhe jashtë vendit
*** Siguracione.
Ju faleminderit.

Adresa: BULEVARDI ZHAN D’ARK, APARTAMENTI 1, KATI 1

Tirana, Albania

f                                                                        Rezervo

Share
 • 11
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  11
  Shares

Orari:

E Hene - E Premte 8:00 - 18:00
E Shtune 8:00 - 13:00

Informacion shtesë:

Kategoria: