STAR GYM ALBANIA

Rr. "Tom Plezha" Astiri, , Pallati Klensi SH.P.K Tirane Albania
069 84 44 770

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Palester

Star Gym ndodhet ne qender te kombinatit.Eshte nje nga palestrat me profesionale ne vend e pajisur me te gjitha pajisjet technogym,marke lider ne bote.Stafi perbehet nga 5 instsruktor nje nga te cilet Dorjan fataj disa here kampjon shqiperie ,dhe emri me i njohur ne shqiperi i bodybuilding dhe fitnesit.

Nje nga dietologet me te miret qe do ju ndihmoj te arrini qellimet e juaja per te patur nje trup te tonifikuar dhe me muskuj.Zysha e zumbes Ida balerin profesioniste drejton zumben dhe aerobin. Siperfaqja rreth 1000 metra katror ,kushtet bashkehore dhe stafi me profesionist ne vend jan ne dispozicionin tuaj .

Adresa: Rr. “Tom Plezha” Astiri, , Pallati Klensi SH.P.K Tirane Albania

f   Insta                                                                        Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

Hours 9:00.PD - 11:00.MD

Informacion shtesë: