Union Bar

Rr Mikel Maruli, 1000 Tirana, Albania
+355 699840293

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

Aroma e kafes eshte ajo qe te gjith duam te na zgjoj ne mengjes, ndaj ne nje prej bareve me te mira ne Tirane e dini ku te gjeni shijen e vertete te kafes, Union Bar.
Atmosfera relaksuese, sikurse cdo dite te jete e djele te jep mundesin e shijimit te kafes apo pijeve te shumllojshme qe ne ju ofrojme. Dizenjuar me nje arkitektur detaiste moderne jep ndjesin jo vetem te relaksit por dhe komoditetit ne cdo cep te tij. Mund te them me plot gojen se Union Bar eshte bere destinacioni me i frekuentuar i qytetit.  Koncepti i Union Bar eshte themeluar mbi vizionin e nje lloj arratisjeje urbane, e krijuar eskluzivisht per miqte dhe e fokusuar ne ofrimin e nje eksperience luksoze dhe unike.

Union Bar ndodhet ne nje hapesire te gjere. Eshte vendi perfekt per te kaluar nje mbremje te kendshme ose nje pasdite clodhese nen tingujt e nje muzike te zgjedhur. Bari ofron pije klasike, koktejle kreative si dhe argetime te tjera ne dizajnin e tij modern te rinovuar rishtazi.

Adresa: Rr Mikel Maruli, 1000 Tirana, Albania

f Insta                                                                        Rezervo

Share
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: