Hotel “Viol”

Rruga "Dob Bosko" (prane Spitali Ushtarak, ne krahe te Gjykates Administrative) Tirana, Albania
069 98 55055 / 044 41 51 61

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Category: Hotel

I krijuar për të arritur ekselencën  Hotel “Viol” , hotel luksoz është i pozicionuar  në një vend perfekt pranë qendrës së qytetit, prane Spitalit Ushtarak  dhe afër Gjykates Se APELIT .

Përveç vendndodhjes së shkëlyqer, në zemër të jetës kulturore, sociale dhe të biznesit të qytetit, “Viol”    ka detaje arkitekturore unike për të dhënë ndjesinë e përjetimit të një akomodimi të paharrueshëm.

 

Hoteli përmban  dhoma të arreduara në mënyrë moderne me mobilje druri të cilësisë së mirë, duke ofruar intimitet përveç luksit dhe shume elegancë.

Ne krenohemi me stafin tonë, një kombinim njerëzish entuziastë dhe profesionistë.

Sepse kënaqesia e mysafirëve tanë varet nga përpjekjet, dashuria dhe fuqia e punës së  bashkuar të ekipit tonë.

Ndaj  Hotel “Viol”  eshte nje prej hoteleve me te mira ne Tirane per qendrimin sa me te rehatshem te secilit prej klienteve tane .

JENI TE MIRPRITUR!!!

Per rezervime …….

NA KONTAKTONI !!

Adresa: Rruga “Dob Bosko” (prane Spitali Ushtarak, ne krahe te Gjykates Administrative) Tirana, Albania

f   Insta                                                        Rezervo

Share
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares

Orari:

Open :00:00-00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,