Bar Restorant Piceri, Kripe & Piper Astir

Rruga "Loni Ligori" Astir, Tiranë, Albania
067 591 9463

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar, Restorant, Piceri

Është puna jonë ajo që çdo ditë na jep kënaqesinë që klientat tanë të trajtohen si të ftuar.
Në fund të ditës ajo që bëjmë mirë, është se njerëzve tanë u ofrojmë kënaqësi, shërbim dhe cilësi .
Përvoja me klient të ndryshëm është fokusi i vetëm që na shtyn drejt perfektes.
Kripë & Piper Astir të ofron ndjesinë që ju bën të ndiheni sikur nuk jeni i sigurt nëse keni dalë ose keni ardhur në shtëpi.
Ne gjithmonë krijojmë gjëra të reja edhe pse është vështirë të jesh kreativ kur hap një restorant.
Për ne, kreativiteti në hapjen e një restoranti të ri eshte duke filluar me një menu të re.

Adresa: Rruga “Loni Ligori” Astir, Tiranë, Albania

f   Insta                                                                 Rezervo

Orari:

08:00 - 00:00

Informacion shtesë:

Bar Restorant Lura

Rruga liria, Kamëz, Tiranë, Albania
0682068206 / 0686284004

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar, Restorant

Tek Bar Restorant Lura, ceremonia e dasmës është një event i vecante në jetën e gjithkujt. Për këtë ne i kemi kushtuar një vëmendje të veçantë ambjentit të salles të dasmes, ngjyrave të përdorura si dhe dekorimit të tyre në formen më perfekte. Na e besoni këtë ditë dhe ne ju premtojmë se do ta bëjmë atë vërtet speciale !!!
Servojmë ushqime tradicionale shqipëtare të pregatitura nga produkte të freskëta dhe të cilësisë së lartë. Menyja jonë përmban një shumllojshmëri si dhe nga kuzhina iternacionale.
Një rëndesi e vecantë i përkushtohet përgatitjes dhe zbukurimit të pjatave kështu që jo vetëm dekorimi i restorantit por edhe ushqimi jonë paraqet një vepër artistike në vete.
Tashmë Bar Restorant Lura është pikerisht vendi ku eventet e gezimeve tuaja familjare do mbeten gjate ne memorjen tuaj. Tek ne çdo gjë flet për një mikpritje dhe shërbim të ngrohtë, duke justifikuar punën e një stafi vërtet miqësor. Bar Restorant Lura është vendi i realizimit të të gjitha llojeve të eventeve.

Adresa: Rruga liria, Kamëz, Tiranë, Albania

Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Orari:

00:00 - 00:00

Informacion shtesë:

Union Bar

Rr Mikel Maruli, 1000 Tirana, Albania
+355 699840293

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

Aroma e kafes eshte ajo qe te gjith duam te na zgjoj ne mengjes, ndaj ne nje prej bareve me te mira ne Tirane e dini ku te gjeni shijen e vertete te kafes, Union Bar.
Atmosfera relaksuese, sikurse cdo dite te jete e djele te jep mundesin e shijimit te kafes apo pijeve te shumllojshme qe ne ju ofrojme. Dizenjuar me nje arkitektur detaiste moderne jep ndjesin jo vetem te relaksit por dhe komoditetit ne cdo cep te tij. Mund te them me plot gojen se Union Bar eshte bere destinacioni me i frekuentuar i qytetit.  Koncepti i Union Bar eshte themeluar mbi vizionin e nje lloj arratisjeje urbane, e krijuar eskluzivisht per miqte dhe e fokusuar ne ofrimin e nje eksperience luksoze dhe unike.

Union Bar ndodhet ne nje hapesire te gjere. Eshte vendi perfekt per te kaluar nje mbremje te kendshme ose nje pasdite clodhese nen tingujt e nje muzike te zgjedhur. Bari ofron pije klasike, koktejle kreative si dhe argetime te tjera ne dizajnin e tij modern te rinovuar rishtazi.

Adresa: Rr Mikel Maruli, 1000 Tirana, Albania

f Insta                                                                        Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Artisti Longue Oxhaku

Xhanfize Keko, Tirana, Albania 19/3
068 20 46 664

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Longue Bar

Një ndërthurje midis ekstravagancës dhe lluksit do ta përshkruja me disa nga këto fjalë “Artisti Lounge”.
Prezenca e zonjushave në ambjentin e mbushur plot me shisha dhe ohita ngjyra ngjyra e zbukurojnë atë njësoj si një kopësht me lule shumë. Djemtë qëndrojnë pas me orë të tëra.
Per te mos folur gjithshtu për ditët me forma të veçanta party të cmendura dhe vallet që nuk mungojnë. Balerina zjarri në performancë ndezin natën edhe më shumë duke ndjekur edhe dëshirat e atyre që janë prezent

Adresa: Xhanfize Keko, Tirana, Albania 19/3

f   Insta                                                                        Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Artisti Don Bosko

Rruga Don, Bosko, Tirane, Albania
+355697577775

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Longue Bar

Një ndërthurje midis ekstravagancës dhe lluksit do ta përshkruja me disa nga këto fjalë “Artisti Lounge”.
Prezenca e zonjushave në ambjentin e mbushur plot me shisha dhe ohita ngjyra ngjyra e zbukurojnë atë njësoj si një kopësht me lule shumë. Djemtë qëndrojnë pas me orë të tëra.
Per te mos folur gjithshtu për ditët me forma të veçanta party të cmendura dhe vallet që nuk mungojnë. Balerina zjarri në performancë ndezin natën edhe më shumë duke ndjekur edhe dëshirat e atyre që janë prezent.

Adresa: Rruga Don, Bosko, Tirane, Albania

f   Insta                                                                         Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Bel Cafe

Rruga Arkitekt Kasemi, Brryli, Tirana, Albania

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

Kafeja është e domosdoshme për secilin prej nesh, por cilësia është ajo që e bën shijen e saj të veçantë.
Në kafenenë tonë ju do të shijoni kafenë që keni dashur gjithmonë. Ambientet tona komode dhe bashkëkohore ju mundësojnë të pini një kafe, një pije freskuese ose një koktej në relaksim të plotë. Stafi ynë ju gjendet pranë për gjithçka ju keni nevojë me përkushtimin maksimal.
Ju ftojmë të vini të shijoni gjithçka që ne ofrojmë!

Adresa: Rruga Arkitekt Kasemi, Brryli, Tirana, Albania

f   Insta

Orari:

06:30 - 23:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Dubai

Rruga 21-dhjetori perball fakultetit te Inxhinjeris te Ndertimit Tirana, Albania 
069 23 81 533

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

Aroma e kafes eshte ajo qe te gjith duam te na zgjoj ne mengjes,ndaj ne nje prej bareve me te mira ne Tirane e dini ku te gjeni shijen e vertete te kafes DUBAI
Atmosfera relaxuese ,sikurse cdo dite te jete e djele te jep mundesin e shijimit te kafes apo pijeve te shumllojshme qe ne ju ofrojme .Ammma jo vetem per pak ,ku kamarjeri me mirsjellje ju thot orarin e mbylljes te lokalit.JOO.Ne jemi me ju plot 24h .Dizenjuar me nje arkitektur detaiste moderne jep ndjesin jo vetem te relaxit por dhe kompditetit ne cdo cep te tij.Mund te them me plot gojen se DUBAI  esht bere destinacioni me i frekuntuar i kryeqytetit.Nese ideja qe ju rrotulliset ne mendje esht shplodhje duke pare veturat qe ndjekin njera tjetren ,apo te shikoni shiun e cuditshem dhe surprizues te fund qershorit ose thjesht te merni rreze te fresketa dielli me miqt tuaj duke diskutuar ose thjesht “thashetheme komshinjsh ” DUBAI  esht vendi perfekt .Mqs ju thame gjithe keto .tashme e dini ku te vini .Ju mirpesim Kudo ne Tirane!

Adresa: Rruga 21-dhjetori perball fakultetit te Inxhinjeris te Ndertimit Tirana, Albania

Web   f Insta                                                                        Rezervo

 

Orari:

06:00-23:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Oslo Bar

Komuna Parisit, Tirane, Albania
+355 683752571

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

Aroma e kafes eshte ajo qe te gjith duam te na zgjoj ne mengjes, ndaj ne nje prej bareve me te mira ne Tirane e dini ku te gjeni shijen e vertete te kafes, OSLO BAR.
Atmosfera relaxuese ,sikurse cdo dite te jete e djele te jep mundesin e shijimit te kafes apo pijeve te shumllojshme qe ne ju ofrojme. Dhe jo vetem per pak, ku kamarjeri me mirsjellje ju thot orarin e mbylljes te lokalit. JO. Ne jemi me ju plot 24h. Dizenjuar me nje arkitektur detaiste moderne jep ndjesin jo vetem te relaxit por dhe komoditetit ne cdo cep te tij. Mund te them me plot gojen se Oslo Bar esht bere destinacioni me i frekuntuar i kryeqytetit. Nese ideja qe ju rrotulliset ne mendje esht shplodhje duke pare veturat qe ndjekin njera tjetren, apo te shikoni shiun e cuditshem dhe surprizues te fund qershorit ose thjesht te merni rreze te fresketa dielli me miqt tuaj duke diskutuar ose thjesht “thashetheme komshinjsh ” Oslo Bar esht vendi perfekt!

Adresa: Komuna Parisit, Tirane, Albania

f Insta                                                                        Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Black Pearl

Zogu Zi, Tirane, Albania
0694630933

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

Ambienti relaksues dhe komoditeti qe te ofron bari jone eshte ajo çka kerkon gjithsecili prej nesh kur vendos qe te pije nje kafe.
Stafi jone i kualifikuar ju ofron sherbim me te mire te produkteve cilesore me te cilat ne punojme.
Ju ftojme te vini te na vizitoni nje here dhe eshte e sigurte qe do te riktheheni.

Adresa: Zogu Zi (Mbrapa Ring Center), Tirane, Albania

f   Insta                                                                        Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: