Dyqani Gorenje

Përballë Maternitetit të ri, tek Brryli, Tiranë, Albania
+35569 208 0339

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan

 

Gorenje Albania është importuesi dhe distributori i vetëm i produkteve Gorenje në Shqipëri, e cila ka edhe eksluzivitetin edhe në Tiranë përballë Maternitetit të ri, tek Brryli, dyqani Gorenje ka produktet në përputhje me standardet europiane të cilësisë dhe garancisë.
Pajisje elektroshtëpiake të mëdha, Furra, Pianura, Soba, Aspiratorë, Sirtar ngrohës, Makineta kafeje, Lavatriçe, Tharëse rrobash, Lavatriçe-Tharëse, Lavastovilje, Pllakë dekorative
Frigorifer/ngrirës i veçuar, Frigorifer/ngrirës inkaso, Ngrirës, Pllakë dekorative, Pajisje të vogla, Hekur, Fshesa, Mikrovala, Miksera, Prerese, Makinë bukë, Grila dhe thekse, Shtrydhëse frutash e perimesh, Xhezve, Ngrohës elektrik uji, Makineri vaji, Enë Kuzhine, Ngrohje & Ftohje, Bolier, Kondicioner, Ventilator-fryrës, Radiator

Adresa: Përballë Maternitetit të ri, tek Brryli, Tiranë, Albania

Web   f   Insta                                                      Rezervo

Orari:

07:00 - 21:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Mish i freskët “Dibra”

Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë, Albania
+355682002844

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan

Mish i fresket Dibra. Mish i cilesis se pare,viqa te zgjedhur me kujdes te qertifikur dhe te kontrolluar sipas standarteve ligjore europiane dhe ato shqiptare. 20 vite eksperienc pune me pasion na ka bere te jemi kaq te besueshem tek klientet sepse e dine mire qe produkti yne eshte 100% natyral sepse prejardhja e viçave, qingjave, kecave kane nje prejardhje nga malet dhe bjeshket e maleve te Dibres, ndarje anatomike, tek ne do te gjeni gjdo artikull mishi. Biftek, Rosto, Berxoll Mish i Gire Mish Qingji, Mish Keci. Ne ju sigurojme cilesi, pasterti dhe sherbim ndaj klientit.

Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë, Albania

f                                                                        Rezervo

Orari:

08:00-21:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Power Albania

Bulevardi Zogu i Pare, tek ish Zeri i Popullit, Tirana, Albania
0683595137,0683595138, 0683595139

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan  (Distributor)

POWER ENERGY DRINK
A NEW ENERGY DUE FROM DUBAI. IMPORTING FROM DUBAI.

WITH MANY KAFEINE
ME PAK GAZ
ME PAK KALORI
IDEAL FOR COCKTAILS.

Adresa: Bulevardi Zogu i Pare, tek ish Zeri i Popullit, Tirana, Albania

f Insta                                                                        Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Oazi Festiv

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania
0693948283

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan

Oazi Festiv eshte nje kompani biznesi me qender ne Tirane, qe ka perqendruar aktivitetin e saj ne realizimin e dhuratave te personalizuara prej me shume se 8 vjetesh.

Me kalimin e viteve dhe suksesin qe ka patur Oazi Festiv, fale kujdesit ndaj klientave tane, si edhe perkushtimit tone per te realizuar c’do porosi me persoshmeri, tashme ne kemi hapur filialet tona edhe ne qytetin e Lushnjes.

Por sherbimi une nuk eshte i limituar vetem ne Tirane dhe Lushnje.  Prej disa vitesh ne marrim, realizojme dhe postojme produktet tona ne te gjitha zonat e Shqiperise qe kane lidhje te transportit urban me Tiranen.

Krijo dhuratën tënde të personalizuar me Oazi Festiv

Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania

Web   f   Insta                                                      Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Buka e artë Qato

Rruga Elbasanit 7 xhuxhat, Tirana, Albania
0682055288

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan

Buka e artë Qato me nje experience edhe tradite disavjecare te prodhimit prej brumi, ofron me furrat e saj ne Tirane, cilesi, pasterti, shpejtesi si edhe sherbim te kulturuar. Buka e artë Qato ofron per ju te nderuar kliente buke te te gjitha llojeve, embelsira te tradites, si edhe torta te shumellojshme.Te nderuar kliente, ju falenderonjme per bashkpunimin me ju, por edhe mirepresim verejtjet dhe sygjerimet tuaja per te permisuar sherbimin dhe cilesine e prodhimeve tona.

Adresa: Rruga Elbasanit 7 xhuxhat, Tirana, Albania

f   Insta                                                                        Rezervo

Orari:

06:00 - 23:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Buka e artë Qato

Rruga "Bajram Curri" tek brryli, Tirana, Albania
0696316692

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan

Buka e artë Qato me nje experience edhe tradite disavjecare te prodhimit prej brumi, ofron me furrat e saj ne Tirane, cilesi, pasterti, shpejtesi si edhe sherbim te kulturuar. Buka e artë Qato ofron per ju te nderuar kliente buke te te gjitha llojeve, embelsira te tradites, si edhe torta te shumellojshme.Te nderuar kliente, ju falenderonjme per bashkpunimin me ju, por edhe mirepresim verejtjet dhe sygjerimet tuaja per te permisuar sherbimin dhe cilesine e prodhimeve tona.

Adresa: Rruga “Bajram Curri” tek brryli, Tirana, Albania

f   Insta                                                                        Rezervo

Orari:

06:00 - 23:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Luxury Hunter

Rruga Myslym Shyri, Tirane, Albania
0695150355

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan

Tek ne do të gjeni rroba dhe aksesorë të ndryshëm për meshkuj. Na vizitoni në show room-in tone.

Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tirane, Albania

Insta                                                                        Rezervo

Orari:

09:00 - 21:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Renaldo Wood Art

RR. Aleksanderi i Madh Astir Tirane Albania
069 61 34 792

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan

Renaldo Wood Art, ne besojmë se ëndrrat duhet të jene inspirimi i të gjithëve, jemi të hapur ndaj ideve të reja. Misioni ynë është t’i japim te gjithëve mundësinë dhe fuqinë për për të bërë çdo gjë të imagjinueshme të prekshme.

Dizenjime Unike

Të gjitha personalizimit janë unike tek Renaldo Wood Art, të projektuara nga dizenjuesit tanë për ta bërë cdo dhuratë të personalizuar edhe tepër të veçantë. Ju nuk do të mund të gjeni punimet tona në asnjë vend tjetër!

 

Teknologjia

Renaldo Wood Art është gjatë gjithë kohë në kërkim të teknologjive të fundit duke dashur t’i ofroj të gjithë klientëve produktet më unike dhe cilesore ne treg, gjë e cila alternohet në mënyre perfekte me teknologjit e fundit dhe punimet artizanale.

Shërbimi

Fokusi ynë kryesor është përgjigja në kohë reale dhe realizimi i porduktit deri ne fazën finale sipas kërkesave të klientit, duke e bërë pervojën pranë  Renaldo Wood Art të shpejtë, korrekte dhe mbi të gjitha me një frymë pozitiviteti.

Produktet tona handmade ofrojnë dy kategori shërbimesh, ’dhurata të personalizuara dhe detaje të personalizuara për evente të ndryshme.

Në sektorin e dhuratave ne kemi krijuar një koncept të ri duke mundësuar personalizimin e cdo produkti që ju dhuroni. Për raste te ndryshme si ditëlindje, përvjetore, martesa, fejesa, të porsalindur dhe cdo rast tjetër të mundshem.

 

 

Adresa: RR. Aleksanderi i Madh Astir Tirane Albania

Web   f Insta                                                                        Rezervo

 

Orari:

9:00-21:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Baby Boo

Rruga Viktor Eftimiu, prapa ish-Drejtorise KESH
067 20600 41, 069 20 600 41

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan

Ketu do gjeni produkte te personalizuara per bebe dhe femije. Te gjitha punime dore.

Adresa: Rruga Viktor Eftimiu, prapa ish-Drejtorise KESH

Web   f Insta                                                                        Rezervo

Orari:

10:00 - 19:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Atlete GJERMANE

Blv."Bajram Curri" Tek Kryqezimi " Vasil Shanto" afer Bar "MonCheri" Tirane ALBANIA
069 73 04 800

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan

Atlete GJERMANE  është dyqani i vetem ne te gjithe kryeqytetin për tregtimin atleteve te  markave më të njohura sportive si :

Adidas,

Puma ,

Vans,

Ander armour, etj..

Atlete GJERMANE  mund te gjeni atlete origjinale te importuara nga Gjermania .

Në “Atlete GJERMANE” do të gjeni atë që po kërkonit prej kohësh.

Me cmimet me konkuruese ne treg .

NA GJENI NE  Blv.”Bajram Curri” Tek Kryqezimi ” Vasil Shanto” afer Bar “MonCheri” Tirane ALBANIA

Ju mirpresim !!!

Adersa:Blv.”Bajram Curri” Tek Kryqezimi ” Vasil Shanto” afer Bar “MonCheri” Tirane ALBANIA

f Insta                                                                        Rezervo

Orari:

Open 9:00-21:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: