Zgara “Tirona 1”

Rr. "Kavajes" Perballe G-KOM Tirane ALBANIA
069 56 75 953

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

Zgara “Tirona 1” është një nga zgarat më të mira në Tiranë, duke ofruar ngrënie te mire ,

mikpritje të madhe dhe ngrohtësi familjare që nderon traditën dhe vlerat e kulturës shqiptare.

Ofrohen gatime mesdhetare, europiane, shqiptare dhe vegjetariane nga me te shumellojshmet.

Adersa:Rr. “Kavajes” Perballe G-KOM Tirane ALBANIA

f Insta                                                                        Rezervo

Orari:

Open : 9:00-00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Fast Food / Peshk i Fresket – Geni

Adresa: Rruga Bardhyl perkrah Raiffeisen Bank, Ne unaze ngjitur me stacionin e autobuzit
0697323633, 0699333666, 042360111

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

Ju sjellim porosit ne shtepite tuaja.
Disa nga ushqimet e detit qe ne servirim jane: Sardele, Merluc fritur, Supe me karkalece, Lunguini me fruta deti, Rizoto me fruta deti, acughe, Gjuza, Troft Sarande, Koce te egra, Gjela, Gaforre te gjalla, Sallate fruta deti, Levrek i eger Krudo, Supe peshku Salmon, Oktapod etj..
Tek ne do te gjeni dhe nje sherbim cilesor ne restorantin ton. Shpejt, mire dhe lire!
Adresa: Rruga Bardhyl perkrah Raiffeisen Bank, Ne unaze ngjitur me stacionin e autobuzit.

f                                                                        Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Fast Food M&M 2

Bulevardi Zogu 1, Tirane
069 43 14 716

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Fast Food

Nese ju pelqen tregojani nje miku!
Sherbim Taxi – Falas nga ora 12:00 – 22:00
Tashme ne 3 pikat tona
Prane vendodhjeve tuaja.
Ju faleminderit per zgjedhjet tuaja!
Adresa: Bulevardi Zogu 1, Tirane

f                                                                        Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Fast Food M&M

Ish Parku i Autobusave Qëndra "CONDOR"
069 78 16 427

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Fast Food

Nese ju pelqen tregojani nje miku!
Sherbim Taxi – Falas nga ora 12:00 – 22:00
Tashme ne 3 pikat tona
Prane vendodhjeve tuaja.
Ju faleminderit per zgjedhjet tuaja!
Adresa: Ish Parku i Autobusave Qëndra “CONDOR”

f                                                                        Booking

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Sufllaqe Peço

Rruga e Durresit perballe ish-ambasades Jugosllave
0697520439, 0698892081

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Fast Food

Një menu të pasur që kombinon harmoninë e kuzhinës tradicionale turke dhe shqiptare.
Në fastfood tonë, ju mund të shijoni specialitete të ndryshme të përgatitura posaçërisht për ju.
Adresa: Rruga e Durresit perballe ish-ambasades Jugosllave
Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,