Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Agjensi Turistike

Agjensi udhetimi, ofrojm:

-bileta avioni
-bileta trageti
-bileta autobuzi
-paketa turistike

Adresa: Hoxha Tahsim (100m siper optika Roma), Tirana, Albania

f   Insta                                                                        Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:

Candy-Gifts

Rruga Barrikadave 61, Tirane
069 47 12 114

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan

Dhurata të veçanta dhe elegante. Kuti Choco të punuar me dorë. Teddy mbart, çdo madhësi. Dekoratë tullumbace.
Adresa: Rruga Barrikadave 61, Tirane

Insta                                                                             Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Kancelari “Citrus ” sh.p.k

Rr. "Fortuzi", Tirane Albania
067 20 77 177

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan, Kancelari

MOTO: Cilesi eshte primare
Tek ne do te gjeni:
-Bojra Printeri
-Bojra Fotokopje
-Kancelari
Adresa: Rruga Fortuzi, Tirane Albania

Web   f   Insta                                                      Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Lisburn

Don Bosko, Tirane
00355 69 3333 789

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar-e & Pub-e

Stafi jone i kualifikuar dhe arredimi i persosur i ambjentit ofrojne gjithmone sherbim me te mire per te kaluar momente qetesie dhe relaksi.
Tek ne do te shijoni llojshmeri te pijeve freskuese, kafeteri, lengje frutash, pije alkolike, kokteile, Whisky, birra, Vodka, Konjak Amaro etj…
Moto – Se kenaqesia juaj eshte lumturia jone!
Adresa: Don Bosko, Tirane

f   Insta                                                                        Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Parukeri Essi

Rruga Don Bosko prane Vodafonit
067 62 85 141

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Category: Parukeri

Kategoria: Qender Estetike

Cfare ofrojme -> Prerje, Lyerje, Make Up Artist, Manikyr – Pedikyr (Thonj me xhel), Krehje, Stilim, Depilim, Trajtime Fytyre etj…
Adresa: Rruga Don Bosko prane Vodafonit

f   Insta                                                                 Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Kepuce & Atlete te Tonini

Rruga Reshit Petrela, Tirane Usluga
068 20 88 686

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan

Ne ofrojmë këpucë me cilësi të lartë dhe çmimin më të mirë në treg. Këto produkte janë në dispozicion vetëm për tonini “Tonini Shoes & atlete”.

Adress: Rruga Reshit Petrela, Tirane Usluga

Insta                                                                                                         Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Diamond Travel

Rruga Mine Peza, perballe Viles Tafai, Tirane
+355 69 44 22 700

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Agjensi Turistike

Tashme vendet me te bukura te botes mund ti vizitoni me cmimet me te arsyeshme. Vetem me Diamond Travel.

Ofrojme:
-bileta avioni, trageti & autobusi.
-makina me qera.
-paketa turistike brenda dhe jasht vendit
-siguracione.

Adresa: Rruga Mine Peza, perballe Viles Tafai, Tirane

Web   f   Insta                                                                        Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:

Imel Professional

00355697742527

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan

Imel Professional was founded in 1986, with the main aim of producing and marketing professional hair care products. Thanks to the dedication of its founders and distinguished scientific associates, she quickly moved into the field of cosmetics.

The main and long-term goal of Imel Professional is to produce professional specialized products at affordable prices.

IMEL Professional offers a range of beauty care products for daily care (shower gel, body lotions, etc.), and professional hair dye in 115 shades. An innovative technology that expands the effect of colors by protecting and strengthening the hair.

f   Insta

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

STAR GYM ALBANIA

Rr. "Tom Plezha" Astiri, , Pallati Klensi SH.P.K Tirane Albania
069 84 44 770

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Palester

Star Gym ndodhet ne qender te kombinatit.Eshte nje nga palestrat me profesionale ne vend e pajisur me te gjitha pajisjet technogym,marke lider ne bote.Stafi perbehet nga 5 instsruktor nje nga te cilet Dorjan fataj disa here kampjon shqiperie ,dhe emri me i njohur ne shqiperi i bodybuilding dhe fitnesit.

Nje nga dietologet me te miret qe do ju ndihmoj te arrini qellimet e juaja per te patur nje trup te tonifikuar dhe me muskuj.Zysha e zumbes Ida balerin profesioniste drejton zumben dhe aerobin. Siperfaqja rreth 1000 metra katror ,kushtet bashkehore dhe stafi me profesionist ne vend jan ne dispozicionin tuaj .

Adresa: Rr. “Tom Plezha” Astiri, , Pallati Klensi SH.P.K Tirane Albania

f   Insta                                                                        Rezervo

Orari:

Hours 9:00.PD - 11:00.MD

Informacion shtesë: