Bar Restorant Piceri, Kripe & Piper Astir

Rruga "Loni Ligori" Astir, Tiranë, Albania
067 591 9463

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar, Restorant, Piceri

Është puna jonë ajo që çdo ditë na jep kënaqesinë që klientat tanë të trajtohen si të ftuar.
Në fund të ditës ajo që bëjmë mirë, është se njerëzve tanë u ofrojmë kënaqësi, shërbim dhe cilësi .
Përvoja me klient të ndryshëm është fokusi i vetëm që na shtyn drejt perfektes.
Kripë & Piper Astir të ofron ndjesinë që ju bën të ndiheni sikur nuk jeni i sigurt nëse keni dalë ose keni ardhur në shtëpi.
Ne gjithmonë krijojmë gjëra të reja edhe pse është vështirë të jesh kreativ kur hap një restorant.
Për ne, kreativiteti në hapjen e një restoranti të ri eshte duke filluar me një menu të re.

Adresa: Rruga “Loni Ligori” Astir, Tiranë, Albania

f   Insta                                                                 Rezervo

Orari:

08:00 - 00:00

Informacion shtesë:

Piceri Napoletana

Rruga Kavajës, Tirana, Albania
069 38 00 008 / 069 77 00 770

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Piceri

Zbuloni shijen e vërtetë të picës Napoletane….

Për 15 vjet në Angli perfeksionuam artin e picerisë dhe e sollëm në Tiranë, për t’i dhënë kryeqytetësave shijen e picës unike napolitane. Ofrojmë një mori zgjedhjesh të picave, gjithashtu edhe specialitete të shtëpisë, si: sanduiç, spageti dhe sallata të llojeve të ndryshme të gatuara në çast nga kuzhinierët tanë.

Ambienti i ngrohtë , i arreduar me stil të bën të ndihesh komod gjatë gjithë qëndrimit mes të afërmeve. Kjo , falë përkujdesjes së stafit tonë, të cilët ju shërbejnë me profesionalizëm dhe dashamirësi. Mos humbisni rastin për të shijuar specialitetet tona, ju mirëpresim!

Adresa: Rruga Kavajës, Tirana, Albania

Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Orari:

08:00 - 00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Piceri Aldo

Rruga Irfan TOMINI Tirana, Albania
068 20 20 919

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Category: Pizzeria

Piceria jone ofron cka ju ka munguar gjer me sot.

Produktet tona jane te shijshme,te shendtshme ,te fresketa dhe te kontrolluara cka ju jep sigurine se tek ne nuk do te ngeleni te zhgenjyer nese na vizitoni .

Shumllojshmeria e picave dhe cilsia eshte ajo qe na diferencon nga te tjeret .

Duart e arta e stafit tone do ju bejne te shijoni picat qe veshtire se do ti harroni shijen e tyre.

 

Adresa: Rruga Irfan TOMINI Tirana, Albania

Web   f Insta                                                                 Rezervo

 

Orari:

9:00-23:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Pizza King – Hallall

Rruga Barrikadave Ish Kinema 17 Nentori, Tirane, Albania
069 6516501

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Piceri

Pizza King sherben nje shumellojshmeri picash si: Pizza Familjare (Salcë, mozzarella, speca te kuq, jeshil, kërpudha, sallam pikant, proshutë coto, proshutë crudo, grana) Pizza Normale (Salcë, mozzarella, speca të kuq, jeshil, kërpudha, sallam pikant, proshutë coto, proshutë crudo, grana) etj..
Produktet e Pizza King jane te shijshme, te shendetshme,te fresketa, te kontrolluara dhe 100% hallall.
Bejme sherbim Taxi ne numrat: 04 2224889 / 0696516501 / 06884340479
Adresa: Rruga Barrikadave Ish Kinema 17 Nentori, Tirane, Albania

Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Piceri Shameti

Adresa: Rruga Mahmet Deliu
068 64 63 666

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Category: Piceri

Përveçse ju keni një vend të thjeshtë dhe të rehatshëm për t’ju shërbyer enët e shpejta dhe të shijshme ,ne bëjmë shërbim edhe me taksi (068 64 63 666)
Moto: Cilësia dhe aroma e garantuar.
Adresa: Rruga Mahamet Deliu

Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,