Muzikë & nightlife

Rruga "Loni Ligori" Astir, Tiranë, Albania
Hours: Open today 08:00 - 00:00
067 591 9463
music-and-nightlife

Kanalet tona:     Kategoria: Bar, Restorant, Piceri Është puna jonë ajo që çdo ditëRead More

Share
 • 6
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  6
  Shares
Rruga liria, Kamëz, Tiranë, Albania
Hours: Open today 00:00 - 00:00
0682068206 / 0686284004
music-and-nightlife

Kanalet tona:     Kategoria: Bar, Restorant Tek Bar Restorant Lura, ceremonia e dasmës ështëRead More

Share
 • 11
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  11
  Shares
Rr Mikel Maruli, 1000 Tirana, Albania
+355 699840293
music-and-nightlife

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Aroma e kafes eshte ajo qe te gjith duamRead More

Share
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share
Xhanfize Keko, Tirana, Albania 19/3
068 20 46 664
music-and-nightlife

Kanalet tona:     Kategoria: Longue Bar Një ndërthurje midis ekstravagancës dhe lluksit do taRead More

Share
 • 5
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  5
  Shares
Rruga Don, Bosko, Tirane, Albania
+355697577775
music-and-nightlife

Kanalet tona:     Kategoria: Longue Bar Një ndërthurje midis ekstravagancës dhe lluksit do taRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga Arkitekt Kasemi, Brryli, Tirana, Albania
Hours: Open today 06:30 - 23:00
music-and-nightlife

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Kafeja është e domosdoshme për secilin prej nesh, porRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga 21-dhjetori perball fakultetit te Inxhinjeris te Ndertimit Tirana, Albania 
Hours: Open today 06:00-23:00
069 23 81 533
music-and-nightlife

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Aroma e kafes eshte ajo qe te gjith duamRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Komuna Parisit, Tirane, Albania
+355 683752571
music-and-nightlife

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Aroma e kafes eshte ajo qe te gjith duamRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Zogu Zi, Tirane, Albania
0694630933
music-and-nightlife

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Ambienti relaksues dhe komoditeti qe te ofron bari joneRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga "Muhamet Gjollesha" Tirane, Albania
Hours: Open today 06:30 deri me 23:00
069 888 37 25
music-and-nightlife

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Aroma e kafes eshte ajo qe te gjith duamRead More

Share
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares
Rr. "Muhamed Gjollesha" Perballe Universitetit Te Sporteve TIRANE ALBANIA
Hours: Open today Open : 7:00-22:00
068 20 09 700
music-and-nightlife

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Nese deshironi te kaloni momente te kendshme me shoqorineRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Blv."Gjergj Fishta" Perball Kompleksit "Deliorgji" Tirane ALBANIA
Hours: Open today Open : 7:00-00:00
069 46 85 400
music-and-nightlife

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Stafi jone i kualifikuar dhe arredimi i persosur iRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga Astrit Balluku, Myslym Shyri
00355 45 60 53 06
music-and-nightlife

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Ne ndodhemi ne zemer te Tiranes. Sherbimi qe neRead More

Share
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares
Diber
music-and-nightlife

Kanalet tona:     Kategoria: Bar-e & Pub-e Stafi jone i kualifikuar dhe arredimi iRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Konsulenca & Ligjore